יום הסטודנט
ימי הסטודנט 2018

טירוף ימי הסטודנט לא פסח עלינו פה באגודה

דרגו עכשיו:

טירוף ימי הסטודנט לא פסח עלינו פה באגודה.  כמו בכל שנה, בחנו את האפשרויות העומדות לפנינו ונוצרו קשרים עם אגודות רבות על מנת ליצור שיתופי פעולה מדהימים ולקחת חלק במגוון ימי סטודנט ברחבי הארץ מתוך רצון לתת מענה לכלל הסטודנטים שלנו תוך תחושת שייכות מלאה לאירוע .

מצפון ועד דרום, אז מה היה לנו?

התחלנו באופן ספונטני בצפון הצפוני עם יום הסטודנט בשיתוף האקדמית גליל מערבי, שחוץ מהפנינג מדליק ואוויר נקי הסטודנטים שלנו זכו להופעה של האחד והיחיד- הזמר הכי מצליח במדינה, עומר אדם!

משם קצת הדרמנו ולקחנו חלק ב"פסטיבל הסטודנט המשותף" שהתקיים בטכניון. אירוע דו-יומי משוגע שבו הופיעו מיטב האמנים שיש לנו פה בארץ: שאפיטה, עדן בן זקן, אביב גפן, עברי לידר, איתי לוי, A-WA , טונה, סקאזי ועוד...


במקביל, בהתאגדות של 11 אגודות מהשפלה והדרום אנחנו היינו חלק מהתופעה שנקראת ה- Burning Stage 2018 בלייב פארק ראשון לציון. מי שהרוויח והספיק לרכוש כרטיס זכה לראות את שרית חדד ואייל גולן, נצ'י נצ', אביב גפן והתעויוט, ערוץ הכיבוד ונתן גושן עם חנן בן ארי בהופעה מרגשת בטירוף.


אמנם הגשם ומזג האוויר הפכפך דחה אותו אך ממש לא הוציא לו את הרוח מהמפרשים, כל אגודות ירושלים שמחות להציג את ה-SUMMER FEST 2018 בגן סאקר. התחלנו את היום במסיבת צהריים מקפיצה עם סקאזי וrising dust ולאחר מכן המשכנו עם סבב הופעות משוגעות התקווה 6, עדן בן זקן, הגד נחש מארחים את חנן בן ארי ולקינוח הופעת טרפת של הbalkan beat box .

וגולת הכותרת, בפעם הראשונה בהיסטוריה, אגודות המכללות של המרכז ואנחנו התאגדנו ליום סטודנט שכמותו לא נראה. פסטיבל "היידה" מכללות 2018. סגרנו את אצטדיון רמת גן כדי להכיל את הטירוף שהלך שם. הפנינג מוזיקלי היסטרי- על הבמה: נצ'י נצ', Balkan Beat Box , שרית חדד, ערוץ הכיבוד וandercaver . ונוסף, משחקי שתייה נושאי פרסים, דוכני מזון ועוד.

וגם את הבארשבעים שלנו לא שכחנו. כל סטדונט משלם דמי רווחה שלנו זכה להחזר חלקי משמעותי בגין רכישת כרטיס והשתתפות ביום הסטודנט הדרומי המשותף 2018. אירוע  האגודות של הדרום הגדול ביותר.