חדשות האגודה
"נקודת מפנה" עם משלחת הסטודנטיות שלנו בפולין

מעט אחרי שפרסמנו ברבים את דבר משלחת סטודנטיות מנהיגות לפולין, קיבלנו הצעה מעניינת

דרגו עכשיו:מעט אחרי שפרסמנו ברבים את דבר משלחת סטודנטיות מנהיגות לפולין, במסגרת פרויקט "רוצים שינוי" של האגודה - משלחת ייחודית של נשים, פעילות חברתיות, יזמיות, מתנדבות בקהילה ומלאות באנרגיה ונכונות לעשות שינוי, קיבלנו פנייה מחברת הפקות ידועה עם הצעה מעניינת.הם עובדים, כך נאמר לנו, על סדרה דוקומנטרית מרתקת בשם "נקודת מפנה" לטובת תאגיד השידור הציבורי "כאן", לקראת חגיגות 70 שנה למדינה. הם הציעו להצטרף ולתעד את המשלחת שמתאימה לדבריהם לאחד הפרקים המתוכננים שעוסק בזיכרון השואה, ב"קונספט" של משלחות מיוחדות לפולין ועל היחס לפולין, אז והיום. הפרק ישודר ביום הזיכרון לשואה ולגבורה השנה.

אז לאחר שהתגברנו על לא מעט מכשולים, מלוגיסטיים ועד שינויים קלים ברמת התוכן, עלה צוות הצילום, יחד עם הבמאי המוערך נפתלי גליקסברג והמנחים אפרת שפירא רוזנברג וישי שריד, יחד עם בנות המשלחת למטוס לפולין. במשך שלושה ימים הם ליוו, תעדו, שאלו, חקרו והתרגשו יחד עם הסטודנטיות שלנו במסע שהוא כולו חוויה עצמתית.תודה לצוות המקסים, לבמאי, למנחים, לעומר המפיק הכל יכול, לשולה שניצחה על הכל, למיימון הצלם וליובל שעל הסאונד.
הסטודנטיות שלנו, הכוכבות, עדיין בפולין, מייצגות אותנו בגאווה. מבטיחים לתת לכם בקרוב עוד רשמים ותמונות מהחוויות שלהן. בקרוב הטריילר..