הטבות באקדמיה
המרצים האהובים בישראל

איך בוחרים מרצה בלתי נשכח, כזה שחוץ מהישגים אקדמיים גם מצליח להשאיר חותם על התלמידים שלו?

דרגו עכשיו:
המרצים האהובים בישראל


האגודה חוברת למיזם המוצלח של התאחדות הסטודנטים והסטודנטיות בישראל ומזמינה אתכם/ן לבחור את המרצה שהשאיר בכם/ן משהו מעבר לתוכן לימודי אקדמי זה או אחר. שעורר בכם/ן השראה.


 אז השתתפו בסקר ובחרו את המרצים שעוררו בכם/ן השראה

<<לסקר לחצו כאן>>

לכתבה המציגה את המרצים והמרצות האהובים מהשנה שעברה (כולל כמובן "משלנו" באו"פ..) לחצו כאן>>>

מטרת הפרויקט כפולה:ראשית, לאתר ולהעניק הוקרה מיוחדת למרצים ומרצות יוצאי הדופן במערכת ההשכלה הגבוההבישראל דרך זיקוק הערכים והתכונות האישיות והמקצועיות הנמצאות בבסיס ההוראה.סטודנטים ובוגרים מתבקשים לספר אודות מרצה אשר הצליח לעורר בהם את תשוקת הלמידה והפךלמודל חיקוי והשראה עבורם. שנית, הפרויקט מביא לקדמת הבמה את החשיבות בקיום שיחפורה בנושא איכות ההוראה של מרצים באקדמיה והשפעתם על עיצוב דור העתיד של ישראל. 

בסיום התחרות, יוענקו למרצים ולמרצות, הזוכים והזוכות, אות המרצהמעורר ההשראה במעמד ציבורי.מטרת הפרויקט הינה כפולה. ראשית, לאתר ולהעניק הוקרה מיוחדת למרצים ומרצות יוצאי הדופן במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל דרך זיקוק הערכים והתכונות האישיות והמקצועיות הנמצאות בבסיס ההוראה. סטודנטים ובוגרים מתבקשים לספר אודות מרצה אשר הצליח לעורר בהם את תשוקת הלמידה והפך למודל חיקוי והשראה עבורם. שנית, הפרויקט מביא לקדמת הבמה את החשיבות בקיום שיח פורה בנושא איכות ההוראה של מרצים באקדמיה והשפעתם על עיצוב דור העתיד של ישראל.
מטרת הפרויקט הינה כפולה. ראשית, לאתר ולהעניק הוקרה מיוחדת למרצים ומרצות יוצאי הדופן במערכת ההשכלה הגבוהה בישראל דרך זיקוק הערכים והתכונות האישיות והמקצועיות הנמצאות בבסיס ההוראה. סטודנטים ובוגרים מתבקשים לספר אודות מרצה אשר הצליח לעורר בהם את תשוקת הלמידה והפך למודל חיקוי והשראה עבורם. שנית, הפרויקט מביא לקדמת הבמה את החשיבות בקיום שיח פורה בנושא איכות ההוראה של מרצים באקדמיה והשפעתם על עיצוב דור העתיד של ישראל.