הכירו את נבחרי המועצה
הכירו את הנבחרת

אנחנו גאים להציג את חברי/ות הנשיאות וההנהלה, חברי/ות הוועדות ואת מועצת אגודת הסטודנטיות והסטודנטים במחוזות הבחירה השונים. הם כאן בשבילכם!

דרגו עכשיו:



ביום שלישי השבוע (26.06.18) התכנסה מועצת אגודת הסטודנטיות והסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה החדשה ובחרה את בעלי התפקידים השונים.


בהזדמנות זו, נודה לא.נשים שעשו את הבלתי יאמן והפכו את השנתיים האחרונות לפורות במיוחד: גבריאל בן חיים Gavriel Ben Haim, רן הלברשטיין Ran Halbershtain, דניאלה ליזמי Daniella Ester Lizmiיואב תעיזי, לילך חייבי מנחם לילך חייבי מנחם Lilach Chibi Menachem, רועי אדמוביץ' Roee Gershon Adamovich התנדבו והשקיעו. הכל כדי להפוך את הדרך שלך לתואר קלה, יעילה ומהנה יותר.

הנהלת האגודה היוצאת וצוות העובדות והעובדים מאחלים הרבה הצלחה לנשיאות, להנהלה, ובעלי/ות התפקידים שייבחרו.


ואלה שמות הנבחרים/ות, הנכנסים בשעה טובה לתפקידם/ן


נשיאות האגודה

נשיאה – פאני בן עמי רבינוביץ

סגנית נשיא – דנה קצב

סגן נשיא – אופק ספיר

הנהלת האגודה

יו"ר – ליאור פליק

סגן יו"ר – רועי דיין

ועדת ביקורת

 יו"ר הוועדה – אלכס פאנוב

 
חברי הוועדה - חיים דגן, אסתר אעזרי

ועדת כספים


יו"ר הוועדה - לינוי כהן

חברי הוועדה - לינוי כהן, יוסי ג'יבלי, יוסף נדב, אייל סגל, אורי ליבנה, מירב כהן, רועי אדמוביץ '






חברי ועדת ביקורת: חיים דגן ואסתר אעזרי


חברי מועצת האגודה:

לינוי כהן
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:137
דנה בצלאל
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:125
מירב כהן
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:125
לילך חייבי מנחם
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:119
פאני רבינוביץ
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:115
דנה סיבוני
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:114
אורית רחמים
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:110
גליה חז'ין
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:109
סטיב טורקין
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:107
לימור דיין
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:
102





























שחר שבקו
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:97
אנטונינה חמלניצקי
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:96
הדס מזרחי
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:89
סוזי פקר
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:88
ברוך גליס
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:84
יוסף נדב לוי
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:84
רועי אדמוביץ
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:81
אפרת פינקל
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:78
אבי אוחיון
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:74
רוני פרץ
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:74
מתן זמפט
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:68
רועי הירש
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר ראשון
קולות:
68
רן פליק
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר שני
קולות:46
אינגה מדורסקי
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר שני
קולות:44





































איילת אנקורי
נציג/ת אזור:
ירושלים - קמפוס מל"י
קולות:43
גבריאל בן חיים
נציג/ת אזור:
חיפה - קמפוס בית בירם
קולות:43
אלחנן קוטלר
נציג/ת אזור:
ירושלים - קמפוס מל"י
קולות:37
חסיה שיפמן
נציג/ת אזור:
רמת גן - מכללת רמת גן
קולות:36
אופק ספיר
נציג/ת אזור:
חיפה - קמפוס בית בירם
קולות:33
אורי ליבנה
נציג/ת אזור:
אזור ארצי - תואר שני
קולות:32
אביהו כהן
נציג/ת אזור:
רמת גן - מכללת רמת גן
קולות:28
ליאור פליק
נציג/ת אזור:
חיפה - קמפוס בית בירם
קולות:28
יוסי ג'יבלי
נציג/ת אזור:
באר שבע - קמפוס בית יציב
קולות:25
יאיר ברקת
נציג/ת אזור:
בית ברל - מכללת בית ברל
קולות:23
רועי דיין
נציג/ת אזור:
בית ברל - מכללת בית ברל
קולות:22
עטר שיינטל
נציג/ת אזור:
באר שבע - קמפוס בית יציב
קולות:20
אייל סגל
נציג/ת אזור:
אזור מרכז
קולות:18
חנין חבשי
נציג/ת אזור:
אזור צפון
קולות:17
אנאלין דיוויד
נציג/ת אזור:
אזור שפלה
קולות:13
ענאן עוסמאן
נציג/ת אזור:
אזור צפון
קולות:                  13






נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:137
דנה בצלאל
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:125
מירב כהן
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:125
לילך חייבי מנחם
נציג/ת אזור:
אזור תל אביב
קולות:



ועוד מילה אחת לסיום – ב-ה-צ-ל-ח-ה!

 

 



 

 

 

 



תאגיות :אודות ,אזורי בחירה ,בחירות ,מועצה