אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה » תאים בפיתוח
הרעיון המרכזי של המועדון הינו: הכל מתחיל בשיח, וחשוב לקיים דיון כדי לייצר מודעות. הם שיובילו למעשים ולחברה שוויונית, מכילה וראויה יותר.
הרגשתם פעם שאתם/ן רוצים/ות לשנות משהו, אבל באמת, מהשורש? אם אתם/ן סטודנטים או סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, מכל מין, מגדר, ונטייה מינית, אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף אלינו.
מדור חברה ודת הוקם במטרה לתת מענה לצרכי הסטודנטים והסטודנטיות הדתיים/ות-חרדיים/ות: מפעילויות תרבות והעשרה, עד לשירותי עזר אקדמיים המונגשים למגזר ומתאימים לדרישותיו.
פורום נשים וא.נשים קם על מנת להציע מקום בטוח, ביתי ומכיל כדי לדבר על שוויון מגדרי והאתגרים הייחודיים הניצבים בפני נשים, וכדי להעצים ולתחזק את תחושת הביטחון העצמי של א.נשים בחברה שלנו.
הרגשתם פעם שאתם/ן רוצים/ות לשנות משהו, אבל באמת, מהשורש? אם אתם/ן סטודנטים או סטודנטים באוניברסיטה הפתוחה, מכל מין, מגדר, ונטייה מינית, אתם/ן מוזמנים/ות להצטרף אלינו.