אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה » פורום נשים ואנשים
פורום נשים וא.נשים קם על מנת להציע מקום בטוח, ביתי ומכיל כדי לדבר על שוויון מגדרי והאתגרים הייחודיים הניצבים בפני נשים, וכדי להעצים ולתחזק את תחושת הביטחון העצמי של א.נשים בחברה שלנו. המועדון מתאים לכל מי שמחפש/ת העצמה, ורוצה לתרום ולקדם שוויון מגדרי או לתמוך ביצירת חברה בטוחה ומקבלת יותר לא.נשים. זה המקום לדבר, לשנות, להכיר וללמוד על שוויון מגדרי והעצמה נשית רגע לפני שנחזור לעולם התעסוקה ולחברה בכלל.
מטרת המועדון היא ליצור שינוי אישי וחברתי דרכו ניתן לקדם שוויון מגדרי, ולתת כלים ותמיכה לבניית ביטחון והעצמה ויצירת סביבה בטוחה ומקבלת עבור כולנו.
** היצע הפעילויות של המועדון עשוי להשתנות בהמשך. מילוי הטופס לא מבטיח את השתתפותך בפעילויות המועדון.