מועדון מודל האו”ם (Open MUN – Open University Model UN) הוא שלוחתה של האוניברסיטה הפתוחה לפרויקט מודל האו”ם (Model UN) העולמי, המאפשר לסטודנטים/ות לקחת חלק בסימולציה פעילה של פעילות האו”ם. המועדון קיים זה מספר שנים, ובנוסף לפעילותו הארצית הרציפה, המועדון שומר על קשר הדוק עם מועדונים מקבילים מכל העולם ויוצא מעת לעת למשלחות ייעודיות בחו”ל. חברי/ות המועדון הם/ן סטודנטים/ות משלמי/ות דמי רווחה שנתיים.

אז איך זה עובד?

עבור כל משתתף/ת נבחרת מדינה באו”ם, אותה ייצגו בדיונים זהים לדיוני או”ם אקטואליים בנושאים שונים: ביטחון, זכויות אדם, סוגיות חברתיות-כלכליות, דיונים של בית הדין הבינ”ל ועוד. על המשתתף/ת לא רק להבין את נקודת המוצא של המדינה אותה נבחר/ה לייצג, ולדון בה באופן דיפלומטי ומשכנע, אלא לעשות זאת תוך היצמדות מירבית לנוהלי פרוטוקול הדיון של האו”ם.

פרויקט מודל האו”ם הפך כבר לשם דבר בקרב סטודנטים ליחסים בינלאומיים, ניהול ומנהל עסקים, אך הפופולריות שלו פרצה גם את גבולות אלו הודות לכישורים המתקדמים אותם רוכשים המשתתפים במועדון בתחומי הרטוריקה, השכנוע ועמידה מול קהל. כמו כן, בהיותו חלק מפרויקט מודל האו”ם הבינלאומי, המועדון מאפשר ליצור הכרויות וקשרים בארץ ובחו”ל, בתחומים המשיקים לנושאי המועדון ובכלל. 

ההרשמה לסמסטר 2022ב’ נפתחה!

טופס הצטרפות למועדון מודל האו"ם לשנת 2022 - 2021

מועדון מודל האו”ם (Open MUN – Open University Model UN) הוא שלוחתה של האוניברסיטה הפתוחה לפרויקט מודל האו”ם (Model UN) העולמי, המאפשר לסטודנטים/ות לקחת חלק בסימולציה פעילה של פעילות האו”ם, למשל סימולציה של פעילויות של ועדות האו”ם (מועצת הביטחון, זכויות אדם וכו’).

המועדון קיים זה מספר שנים, ויחד עם מועדונים אחרים בארץ הוא מקיים כנסים. הכנסים הם יוקרתיים מאוד עם קוד לבוש והתנהלות באנגלית בלבד. בנוסף לפעילותו הארצית הרציפה, המועדון שומר על קשר הדוק עם מועדונים מקבילים מכל העולם ומוציא מעת לעת משלחות ייעודיות בחו”ל.

חברי/ות המועדון נפגשים/ות אחת לשבוע בימי רביעי בקמפוס רמת אביב, כ-10 מפגשים במהלך הסמסטר. במידה ויהיו הגבלות קורונה – המפגשים והכנסים יתנהלו דרך ה-ZOOM.

במהלך המפגשים הסטודנטים ילמדו איך לעמוד מול קהל, לכתוב נאומים משכנעים וכלים דיפלומטיים למשא ומתן. הם יכירו את ועדות האו”ם, יחזקו את כושר הדיבור באנגלית ומעל לכל זאת הם יקבלו צוהר לעולם היחסים הבינלאומיים.

לצד זה, הפעילות של המועדון היא פעילות סטודנטיאלית, שבה ניתן להכיר, להנות ולפגוש סטודנטים אחרים מהאוניברסיטה שלנו ומשאר האוניברסיטאות.

חברי/ות המועדון הם/ן סטודנטים/ות משלמי/ות דמי רווחה שנתיים, כמו גם בוגרים של האו”פ.

על מנת להצטרף למועדון, קיימים מספר תנאים:
א. התחייבות הגעה למפגשים- המפגשים מתקיימים פעם בשבוע, בימי רביעי בערב + 4 מפגשי חפיפה (תאריכים בהמשך).
ב. דמי רצינות- תשלום חד פעמי שמועבר ישירות למועדון ע”ס 350 ₪.
ג. דמי רווחה לשנת 2021-2022.

 

לאחר מילוי הטופס, ניצור קשר איתכם על מנת לקבוע מועד לראיון

הירשמו עכשיו
וקבלו מנוי לכל השנה
ב400 ש״ח בלבד!