חדשות האגודה
דבר נשיא האגודה היוצא גבריאל בן חיים

סיכום הקדנציה של הנשיא היוצא, גבריאל בן חיים. האגודה מאחלת לך המון בהצלחה!

דרגו עכשיו:


״איך אתה מסכם את הקדנציה האחרונה?״

אתגר עצום, זכות גדולה וחוויה בלתי נשכחת.


״למה אתגר?״

כ-48,000 סטודנטים לומדים באוניברסיטה הפרוסים בלמעלה מ- 60 קמפוסים ברחבי הארץ, מגיעים מרקעים מגוונים עם יעדים והעדפות ייחודיות - והייעוד של האגודה הוא לזהות את האתגרים והשאיפות של הסטודנטים השונים, במטרה לספק להם מענה ולהעצים אותם.


כדי להתמודד עם האתגר הזה דרושה חשיבה יצירתית ותכנון לטווח ארוך. וכל שנה, בעזרת מתנדבי האגודה והצוות המקצועי, אנחנו בונים עוד שכבה בתשתית שתאפשר לספק מענה לכל סטודנטית וסטודנט באו״פ.


בקדנציה האחרונה קידמנו מדיניות של התייעלות ארגונית והתמקצעות צוות האגודה על מנת לאפשר יישום של תכניות ארוכות טווח ולהגדיל את היקף הפעילות משנה לשנה (חברי המועצה, ההנהלה והנשיאות מתחלפים בכל שנתיים), הקמת חברה כלכלית וקידום אינספור פרויקטים ייחודים לאוכלוסיות מגוונות שלא זכו לשירות בעבר - דוגמת "מועדון אופל"ה", תא סמ״ן, מלגות לפעילים חברתיים ומשרתי מילואים, פרויקט "רוצים שינוי" ו"אנגלית חברתית". תוך קידום אינטרסים משותפים לכלל הסטודנטים, ביניהם הוזלת מחירי הקפיטריות והקמת תקן ייעודי לעובד ופעילים, יצרנו מערך שיאפשר לכל סטודנט החווה בעיה ליצור קשר עם האגודה ולקבל סיוע.


בתקופה האחרונה נערכו בחירות למועצת האגודה, לנשיאות, לוועדות ולהנהלה אחריהן נבחר צוות מוכשר, מקצועי ומסור שאין לי ספק שיפעל במרץ למען כלל הסטודנטים בפתוחה ויקח את האגודה לגבהים חדשים. בהזדמנות זו אאחל בהצלחה לליאור פליק, פאני רבינוביץ, רועי דיין, דנה קצב, אופק ספיר ולחברי המועצה והוועדות הנכנסים. הסטודנטים באמת זכו בצוות מנצח.״עכשיו כשסיימת את תפקידך כנשיא האגודה- מה אתה מתכנן לעשות?״

אני לא בורח לשום מקום. מעבר לכך שאני כבר מבשל את הפרויקט הבא (צוות שישתמש בעקרונות וכלים מעולם הפסיכולוגיה כדי לקדם מצויינות אקדמית ולפתור בעיות שונות) אני מתכוון להגיע לישיבות המועצה, לשתף מניסיון העבר את הנבחרת החדשה, לסייע להנהלה והנשיאות החדשה ככל שאוכל וללוות את חברי המועצה בתהליך התכנון וההוצאה לפועל של פרויקטים שונים.לסיום אני רוצה להודות ליו״ר האגודה היוצאת - לילך חייבי מנחם. לא יכולתי לזכות בשותפה טובה יותר לדרך. במקצועיות, מסירות ומתוך ערכים וחזון מעוררי השראה לילך הובילה את האגודה לשיאים חדשים. לסגני הנשיא יואב תעיזי ודניאלה ליזמי ולחברי המועצה היוצאים על התנדבות ונתינה בלתי פוסקת למען הסטודנטים. לאוניברסיטה, ובמיוחד למושיק לביא - דיקן הסטודנטים על שיתוף הפעולה והמוכנות המלאה לפעול למען הסטודנטים.