כתבות
ערב הוקרה 2017 - סיכום

ערב שכולו הוקרה ותודה ואחד מני עוזרי שהפיל את כל הנוכחים באולם בסטנדאפ קורע

דרגו עכשיו:


 

אז מה היה לנו? מלגאים, מתנדבים, מילואימניקים, חברי מועצה, עובדים ועובדים לשעבר, עובדי אוניברסיטה, סטודנטים ועוד המון אנשים שתרמו ותורמים לפעילות הענפה שלנו במהלך השנה ובכל התחומים .


אגודת הסטודנטיות והסטודנטים ביקשה, בערב מרגש ומושקע, באולם "צ'ייס" במתחם האו"פ ברעננה, להוקיר הערב את הסטודנטים המשתתפים בפרויקטים החברתיים של האגודה ותורמים לקהילה, את הסטודנטים משרתי המילואים ששירתו השנה באופן פעיל ועקבי ולשאר התורמים, המתנדבים והפעילים ולומר להם תודה:


/-          למלגאי "זכור וכבד", אשר בשנה האחרונה היוו אוזן קשבת לניצולי שואה בכל רחבי הארץ, ברגישות, בענווה ובכבוד.

-         למדריכי תכנית "חינוך פיננסי" אשר סיפקו לסטודנטים רבים בארץ כלים פרקטיים ושימושיים להתנהלות כלכלית נבונה.

-         למילגאית תא סמ"ן, סטודנטים למען נגישות,  אשר סייעה לייסוד פעילות חשובה זו  באוניברסיטה הפתוחה.

-         למילגאית עמותת "שישי שמח", אשר קידמה את פעילות ההתנדבות בבתי החולים ועשיית מצווה של שמחת חולים ובני משפחותיהם.

-         למילגאי מועדון הדיבייט, אשר לקחו את פעילות המועדון צעד אחד קדימה ומיצבו אותו כמועדון המוביל מבין האוניברסיטאות בארץ.

-         למילגאי ארגון "לתת", אשר נרתמו למצוקותיהם של הנזקקים ודאגו שלא להשאיר אדם אחד רעב.

-         למילואימניקים, אשר שומרים על גבולותינו ובזכותם אנו יכולים לקיים את הערב הנהדר הזה.

-         לעובדי האוניברסיטה וחברי מועצת הסטודנטים אשר תורמים מזמנם וממרצם להצלחת פעילות האגודה, בכל הגזרות ובכל הרמות.

בין היתר נשאו דברים נשיא האגודה גבריאל בן חיים, יו"ר האגודה, לילך חייבי מנחם ודיקנט הסטודנטים באו"פ דר' מושיק לביא. את הערב הנחה בהרבה כשרון, עמרי פורת, רמ"ח מלגות באגודה שהיה גם מפיק העל של הערב כולו ועשה זאת בהצלחה יתרה. 

ואז עלה אחד, מני עוזרי. מה נאמר לכם? אנחנו עד עכשיו בתרגילי שחרור של הבטן שפשוט נתפסה לנו מרוב צחוק. היה קוררררעעעעעע. לאלבום התמונות המלא מהערב בדף הפייסבוק לחצו כאן >>>

תודה לכולם/ן! אנחנו כמובן ממשיכים בהכנות בכל הכוח לשנה נוספת של עשייה, תרבות, קורסים והעשרות, מלגות, הופעות, מסיבות ועוד ועוד ועוד..

הכל בשבילכם/ן