חדשות האגודה
משלחת לפראג

ממריאים לצ'כיה: שבוע של שיח, תרבות, דיפלומטיה, חוויות ובילויים! עלות מסובסדת. הירשמו למיונים!

דרגו עכשיו:האגודה מזמינה אתכן/ם למשלחת נוספת במסע 
במסגרת פרויקט "רוצים שינוי"

והפעם לפראג צ'כיה.
6 ימים של שיח, תרבות, דיפלומטיה, חוויות ובילויים.


עלות מסובסדת למשלמי דמי רווחה:  3,900 ש"ח!!

<<<להרשמה להליך המיונים ולמפגש הגיבוש לחצו כאן>>>


"רוצים שינוי"#

ה"גן" הייחודי של האוניברסיטה הפתוחה מחייב את האגודה להקדיש מחשבה לפתיחת ערוצים חדשים לחברות וחברי האגודה  ולסטודנטיות וסטודנטים הלומדים באו"פ ששואפים לשנות. סטודנטים וסטודנטיות שמעבר למטרות האקדמיות ולהגעה לידעי התואר, מעוניינים לתרום לחברה ולקהילה, לסטודנטים וסטודנטיות כמותם/ן, לפעול למען חברה ראויה וצודקת יותר וגם ליהנות מפעילויות תרבות ומחברה של סטודנטים/ות בני ובנות גילם/ן. "רוצים שינוי" היא תכנית דגל ממלכתית וייחודית של האגודה וארגון Spark-Pro    המתמחה ביזמה, בנייה, פיתוח והפעלה של פרויקטים חברתיים וחינוכיים ובשיתוף פעולה עם ארגונים, ממשלתיים ולא-ממשלתיים מעבר לים.

המסע לפראג, צ'כיה יתמקד בשיח ודיון דיפלומטי, הכרה תרבותית הדדית, התעמקות בנושאי הסברה, בעיקר על רקע ההתקרבות בין שתי הממשלות והצהרותיה האחרונות של הממשל הצ'כי בנוגע לישראל. 
המסע יתחיל כבר בארץ בסדרת מפגשי הכנה שיכללו דיון בנושאים בהם תעסוק המשלחת, הכרת התרבות ויחסי ישראל-צ'כיה. בין היתר במפגשים אלו יכלל גם ביקור בבית השגריר הצ'כי בישראל.  


* תאריך מפגש הכנה ומידע יתקיים בתאריך 5/7/17-יום רביעי שעות : 18:00-20:00 בקמפוס קלאוזנר.


*תאריך מפגש גיבוש יתקיים בתאריך 2/8/17-יום רביעי שעות :
 18:00 - 20:00  בקמפוס קלאוזנר.


בפראג נבקר בפרלמנט הצ'כי ונערוך פגישות ודיון עם מנהיגות מקומית, אישי ציבור, יזמים עסקיים, פעילים חברתיים וסטודנטים כמונו. נבקר במוזאונים, מוסדות ציבור, אתרים יהודיים ועוד.
 אל תדאגו – לא נוותר על מסורת צריכת התרבות והבילויים של המשלחות ב"רוצים שינוי"...* מפגשי ההכנה, הדיון והגיבוש ובהם הביקור בבית השגריר הצ'כי הם חלק בלתי נפרד מהמסע והנוכחות היא חובה ותנאי להשתתפות במשלחת.


לתכנית הטנטטיבית של המשלחת וללו"ז לחצו כאן>>>


                                                   <<<להרשמה להליך המיונים ולמפגש הגיבוש לחצו כאן>>>


*ההרשמה אינה מבטיחה השתתפות במשלחת

** התכנית והלו"ז מוערכים וניתניםלשינוי על פי שיקול דעת המארגנים


ט.ל.ח