מועדון הדיבייט
הישגי מועדון הדיבייט

היתה זו עוד שנה עטורת הישגים למועדון הדיבייט של האו"פ. הנה תקציר של כל ההישגים.

דרגו עכשיו:
בשבוע שעבר (4.4.17) התקיימה אליפות ישראל בדיבייט לדוברים בשנתם הראשונה, תחרות ארצית בה מתחרים הדיבייטורים החדשים אך הטובים ביותר מכל אוניברסיטה.

בתחרות השתתפו 44 קבוצות מכל האוניברסיטאות וגם מהמכללות המובילות בישראל, ולאחר שלושה סיבובים מקדימים קבוצה של האוניברסיטה הפתוחה - אריאל בן עמרם Ariel Ben Amram ודוד אפרתי DudyEfraty
- העפילו לחצי גמר התחרות עם 8 נקודות מתוך 9 אפשריות!!!בדירוג הכללי של התחרות הקבוצה דורגה מקום 3 מתוך 44 קבוצות וכמו כן בדירוג האישי, אריא
ל בן עמרם הגיע למקום ה-8 ודוד אפרתי למקום ה-11!

בתחרות שפטו גם ותיקי המועדון - דוד חונדיא David Eran Hundia, דניאל ברקתDaniel Bareket, איתמר צימרמן Itamar Zimerman , שמואל סתת Shmuel Satat וארז טופור. בנוסף, דנה אלון DanaAlon שפטה כשופטת מתלמדת מטעם המועדון.
דניאל ודוד נבחרו להיות בין השופטים שישפטו את שלבי חצי הגמר וגמר התחרות, כאשר דוד שפט את חצי הגמר ודניאל את הגמר כשופט הראשי של הפאנל!

כבוד גדול גם לשמואל סתת  שקודם במהלך התחרות לצ'ר (שופט ראשי בחדר) בסיבוב השלישי, וכמובן לאיתמר, ארז טופור ודנה על שיפוט מצוין שעשה לנו המון כבוד.

ההישג מצטרף לשורת הישגים של מועדון הדיבייט של האגודה באוניברסיטה הפתוחה, כאשר רק השנה. דניאל ברקת ומאיר ירום העפילו לגמר אליפות ישראל הפתוחה בדיבייט, תחרות אשר נקראת גם תחרות "מאסטרים". ההישג השנה הופך זאת לשנה השלישית ברציפות (!) בה מועדון הפתוחה מגיע לגמר אליפות ישראל הפתוחה, הישג עצום כשלעצמו.
במהלך השנה יהיו תחרויות נוספות, לרבות גם אליפות הארץ בדיבייטו אליפות אירופה בדיבייט - יש עוד למה לחכות.
גאים בכולכם! חגשמח!