תכנון וניהול פיננסי
פתיחת השערים לעולם הפיננסי! הכשרה מקצועית + השמה!

בואו לחוות קורס תכנון וניהול פיננסי מעשיר שיכשיר אתכם לפעול בעולם הפיננסים עם תעודת הכשרה. בנוסף, אפשרות להכוונה והשמה מקצועית.

דרגו עכשיו:

קורס בתכנון וניהול פיננסי בעידן המודרני –
הקורס היחיד שמקנה לכם ידע, מודעות ופרקטיקה באפיקי ההשקעה בשוק ההון,
מוצרים פנסיוניים ונדל"ן בארץ ובחו"ל.
הקורס החדש מלמד בצורה מקיפה על עולם הפיננסים - כל מה שרציתם לדעת ולהבין סוף סוף יכול להיות בשליטתכם. הקורס מומלץ מאוד למי שמעוניין לעסוק בתחום ולכל מי שמעוניין להכיר ולהבין וללמוד את אלטרנטיבות ההשקעה בשוק ההון והעולם הפיננסי.
- בקורס תרכשו ידע מעשי במגוון רחב של תחומים בעולם הפיננסים
- גישה לקהילה הסגורה של הקורס ותמיכה גם לאחר הקורס. למעוניינים בקריירה בתחום תינתן הכוונה תעסוקתית (שווי: 1,750 ש"ח - לתלמידי הקורס: חינם!)


מחיר מיוחד לסטודנטים ולמשלמי דמי רווחה באו"פ!רק לימים הקרובים ולרגל השנה החדשה, מבצע:2,000 ש"ח במקום 2,800 ש"ח !


לסילבוס המלא של הקורס לחץ כאן>>>

בסיום הקורס יקבלו המשתתפים תעודה המעידה על סיום בהצלחה של הכשרה בת 25 שעות בתחום הפיננסים ושוק ההון. בנוסף, לרשות המשתתפים תתאפשר בסיום הקורס הכוונה תעסוקתית וייעוץ בנושא קריירה בתחום.


המחזור הבא ייפתח במקומות ובמועדים הבאים:

בית בירם, חיפה - 24/04
הכפר הירוק, תל-אביב - 29/04
מל"י, ירושלים - 02/05

בית יציב, באר שבע - 08/04חיפה -24/04
תל אביב -29/04
ירושלים-02/05
באר שבע-08/04

חיפה -24/04
תל אביב -29/04
ירושלים-02/05
באר שבע-08/04
חיפה -24/04
תל אביב -29/04
ירושלים-02/05
באר שבע-08/04הקורס זכה לשבחים וערך רב - מהרו להירשם 
רוצים לשמוע עוד או להירשם?  


<<השאירו פרטים כאן בטופס וניצור קשר בהקדם>>קצת על המרצה הראשי בקורס, דני בריטמן -מנהל מרכז השקעות בבנק דיסקונט --- התפקיד כולל ניהול צוות של 6 יועצי השקעות וטיפול אישי בכ1200 לקוחות בתחום ייעוץ ההשקעות וניהול נכסים פיננסים ,סך הכספים המנוהלים במרכז ההשקעות הוא למעלה מ1.7 מיליארד ₪.בתפקידיו הקודמים שימש דני כאחראי על הפיתוח העסקי וסגן מנהל מרכז השקעות , ויועץ השקעות אישי בסניף בנק דיסקונט , התפקיד כלל יעוץ לכ300 לקוחות נבחרים של הבנק.לדני רזומה עשיר בצה"ל- שירות צבאי בין השנים 2002-2011 בתחומי הפיקוד, הדרכה, ניהול אסטרטגי ותכנון תקציבי. סיום שירות בדרגת סרן, דרגה נוכחית: רס"ן ( מיל').במקביל לעבודתו בבנק ומהצורך המהותי שדני זיהה בקרב לקוחותיו בבנק ובציבור הרחב לידע ומודעות פיננסית דני הקים את חברת BMeniv העוסקת בקורסים והדרכות פיננסיות לציבור הרחב .לדני ולסגל המרצים ניסיון עשיר , פרקטי וידע רחב כיצד צריך לנהל בחוכמה ובתבונה השקעות וחסכונות במציאות הכלכלית המשתנה , כיצד לנהל סיכונים בצורה מושכלת , וכיצד לתרגם את הידע והמודעות שתצברו בקורס להשקעות מניבות שישפרו את הרווחה הכלכלית שלכם.