הטבות באקדמיה
טיפים להרשמה נכונה

ההרשמה לסמסטר אביב (2017 ב') בעיצומה. על רקע פניות שלכם/ן בנושא, הנה כמה טיפים כיצד להפוך את תהליך ההרשמה ליעיל ונכון יותר:

דרגו עכשיו:


טיפים להרשמה נכונה

# הירשמו תמיד לקבוצות עם הנחיה (כן.. גם אם אינכם מתכוונים להגיע)

למה? כשאתם נרשמים לקבוצה ללא הנחיה, אין לכם כתובת. אין לכם את הגורם הישיר והאישי אליו תוכלו לפנות.  אי אפשר להתחרט, אם למשל, במהלך הסמסטר, אתם מחליטים שאתם דווקא כן רוצים להגיע לשיעורים, או לקראת המבחן רוצים להשתתף בשיעורי סיכום או בהכנה וחזרה למבחן. תמיד טוב (ובטוח נעים יותר..) שאפשר לפנות למנחה שייעץ, יעזור ויענה על שאלות. שימו  לב  – עלות ההרשמה לקבוצה עם הנחיה זהה לעלות ההרשמה לקבוצה ללא הנחיה (תוספת התשלום היא עבור רישום לקבוצה בהנחיה מוגברת בלבד). 

# לשאלה: האם אתם מתכוונים להגיע לשיעורים ? אם שואלים אתכם,  תמיד ענו "כן"! (גם אם אינכם מתכוונים להגיע)

למה? כשאתם מודיעים שאין בכוונתכם להגיע לשיעורים, הקבוצה אליה נרשמתם עלולה להתבטל. כך אם כן, במידה ותרצו בהמשך להגיע או להיעזר במנחה, לא תוכלו.

# סטודנטים חדשים באו"פ? כדאי להירשם לסדנאות של מיומנויות למידה

למה? קשה לחזור ללמוד. סדנאות אלו עוזרות לכם להבין מה נדרש מכם בלימודים, כיצד להכין ממנים, כיצד להתכונן למבחנים ובמידה רבה, מסייעות לכם להכין את עצמכם למסע אל עבר התואר. כדאי להיעזר בהן כדי להצליח.

# אל תדחו את ההרשמה לקורס לרגע האחרון (בהרשמה מאוחרת)
אתם עלולים לגלות שהקבוצה שרציתם לא נפתחה, או שאין אפשרות להנחיה מוגברת, או שאין אפשרות להנחיה רגילה, או אפילו שהקורס שרציתם לא נפתח .  בנוסף כמובן, מדובר בחיסכון כספי לא מבוטל. הקדימו להירשם עד כמה שניתן

 

  • הטיפים מוענקים באהבה לנשים ולגברים, סטודנטיות וסטודנטים.

 

שלכם/ן, אגודת הסטודנטיות והסטודנטים באו"פ