דבר היו"ר
דבר היו"ר: לילך חייבי מנחם

לילך חייבי-מנחם במסר ראשון לסטודנטים לאחר היבחרה לתפקיד יו"ר אגודת הסטודנטים של האו"פ.

דרגו עכשיו:


"המצוינות היא מידת הרצון, השאיפה למצוינות היא מידת ההשקעה, והשמים הם הגבול "

סטודנטיות יקרות וסטודנטים יקרים,

תחילה, אפתח בברכת הצלחה בתקופת הבחינות ופתיחת סמסטר קיץ מוצלח, פורה ומלמד לכולן/ם.

אז נעים להכיר!


מעט עליי:
בת 31, מהיישוב אלעד. נשואה ללירוי ואמא לליאה בת ה-6 וליהוד בן שנה. סטודנטית באו"פ משנת 2013, ללימודי תואר ראשון במנהל ומדיניות ציבורית.

האגודה ואני:

לפני כשנתיים הצטרפתי למועצת אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה הפתוחה כנציגת מחוז תל אביב. מאז פעלתי בכל מיני מישורים באגודה: כיו"ר ועדת ביקורת, תפקיד אותו מילאתי במשך שמונה חודשים, כנציגה של האגודה בשליחות בדרום קוריאה במשלחת של חילופי סטודנטים, ככוח עזר באירועים ובפעילויות השונות של האגודה, כיוזמת ומקימה של מועדון ההורים או"פל'ה שנמצא בחיתוליו ועוד.

אני מאמינה כי אגודת הסטודנטים הינה הגוף המשמעותי ביותר באוניברסיטה, שיכול להקל עלינו במהלך הלימודים האקדמיים. האגודה היא הכתובת שלנו, הסטודנטיות והסטודנטים, ומהווה גורם מקצועי לטיפול בפניות, דרישות ובקשות שונות. חשוב לציין, כי בשונה מכל אוניברסיטה או מכללה אחרת, אוכלוסיית הסטודנטיות והסטודנטים באו"פ הטרוגנית וייחודית, ופרוסה על פני 50 קמפוסים בכל רחבי הארץ – מאילת בדרום ועד רמת הגולן בצפון. דבר זה מהווה אתגר גדול במתן שירות ואיתור הצרכים הרלוונטיים ולתהליך בו הייחוד של כל אחד ואחת מכם/ן צריך לבוא לידי ביטוי.

אני שמחה לשתף כי בתקופה זו אנו, חברות וחברי ההנהלה, הנשיאות והמועצה החדשים, שנבחרו בבחירות בחודש יוני האחרון, נמצאים בתקופה מאתגרת, מורכבת ומפרה של למידת נהלי ותקנון האגודה על בורים, היכרות מעמיקה של נהלי האוניברסיטה בכל תחום, התחברות ויצירת קשרים עם הסגל האקדמי לצורך שיתופי פעולה עתידיים, חשיבה ופיתוח תכנית העבודה השנתית החדשה, הכל תוך המשך הוצאה לפועל של פרויקטים קיימים כדוגמת מועדון הנדל"ן, אופל"ה, מודל האו"ם ועוד.

כל זה נובע מתוך רצון עז להעלות את מעמד האגודה ולהפוך אותה לחזקה יותר, משמעותית יותר, רלוונטית יותר ואטרקטיבית הרבה יותר עבור ציבור הסטודנטיות והסטודנטים שבחרו בנו, לייצגם ולהשמיע את קולם. פעלנו, אנחנו פועלים ונמשיך לפעול במסגרת תפקידנו כדי לממש את כל זכויותיכם עד תום. אנחנו כאן בשביל כולכן/ם . הניצוץ - הרגע הזה שהביא אותנו להילחם על מעמד הסטודנטים, ילווה אותנו בכל החלטה שנקבל עבורכן ועבורכם!

בהזדמנות זו, אני רוצה להודות לכל אחת ואחד על האמון, התמיכה וההזדמנות שניתנה לי להוביל את האגודה בקדנציה החמישית שלה. היום יש בי הרצון, המוטיבציה, הניסיון והיכולת לדאוג ולבצע את התפקיד על הצד הטוב ביותר. כמו כן, אני רוצה להודות באופן אישי לחברי הנהלה ולחברי הוועד המנהל במועצת אגודת הסטודנטים היוצאת על העבודה המסורה וההשקעה האינסופית, וכן להודות לקודמתי בתפקיד, הגב' הילה קורדנה-דהן על ארבע שנים של עשייה ברוכה ונתינה אינסופית למען הסטודנטיות והסטודנטים.

לסיום, אני קוראת לכן/ם: כל מי שמעוניין/נת ליזום ולקחת חלק בפעילויות השונות, להצטרף ולסייע בידינו להיות יותר מעוד אגודת סטודנטים, מוזמן לפנות אלינו ונקבל אותו באהבה. יש לנו הזדמנות להיות אגודה של כלל הסטודנטים\ות בארץ ולהוביל אותה, ואת החברה, לשינוי משמעותי ולעתיד טוב וראוי יותר עבור כולנו.

בברכת הצלחה וברכה,

לילך חייבי מנחם, יושבת ראש אגודת הסטודנטיות והסטודנטים