חדשות האגודה
ההנהגה החדשה של אגודת הסטודנטים

אנחנו שמחים להציג לכם את המועמדים שנבחרו לאייש את תפקידי הנהלת ונשיאות האגודה והוועדות השונות. קראו גם את דברי הפרידה והסיכום של יושבת הראש והנשיאה היוצאות.

דרגו עכשיו:אגודת הסטודנטים מברכת את ההנהלה, הנשיאות וחברי הוועדות החדשים של האגודה, שנבחרו השבוע בבחירות שנערכו השבוע בתיכון אליאנס, ומאחלת בהצלחה ליו"רית היוצאת הילה קורדנה-דהן, לסגן היו"רית היוצא ליאור פליק, לנשיאת האגודה היוצאת שרונה שטרית-גרוסמן, ולסגן הנשיאה היוצא מוטי בוזגלו ולחברי ההנהלה היוצאת: זהר בריל ויהורם גלילי!  

בבחירות שנערכו לבעלי התפקידים השונים באגודה נבחרה לילך חייבי-מנחם ליו"ר האגודה, 
ולסגנה נבחר רועי אדמוביץ'.


[יו"ר אגודת הסטודנטים החדשה לילך חייבי-מנחם][הילה קורדנה-דהן, יושבת הראש היוצאת]

לנשיא האגודה נבחר רן הלברשטיין, לסגנית ראשונה של נשיא האגודה נבחרה דניאלה ליזמי, ולסגן שני של נשיא האגודה נבחר יואב תעיזי.[הנשיא הנבחר של אגודת הסטודנטים
רן הלברשטיין, לצד הנשיאה
 היוצאת שרונה שטרית-גרוסמן]

לתפקיד יו"ר ועדת מכרזים נבחרה פאני רבינוביץ', ולחברי ועדת מכרזים נבחרו: יוסף נדב לוי, ניצן שחר, שי מזרחי, חגי עופרי, יובל גודליאק, הילה קורדנה-דהן, רועי דיין, שרית וילנצ'יק, רינת גבאי, אלדד יונה ועמיקם יערי.
לתפקיד יו"ר ועדת הכספים נבחר אביהו כהן. לחברי ועדת כספים נבחרו: יוסף נדב לוי, משה בסוס, סטיבטורקין, אליה נגר, אביהו כהן, רועי דיין ונטלי שמואלוף.
לתפקיד יו"ר ועדת ביקורת נבחר דן דבירי, ולחברי ועדת ביקורת נבחרו: יוסי ג'יבלי ואלכס נקריץ'.


וכעת לכמה מילות פרידה מיושבת הראש והנשיאה היוצאות...

יושבת הראש היוצאת, הילה קורדנה-דהן, מסכמת קדנציה:
"זהו. 4 שנים באגודה, תקופת חיים דינמית ורוויה בעשייה הגיעה לסופה וכל שנותר לי הוא לומר לכם: שלום, תודה ובהצלחה! כעת אני מבינה כי זאת לא משימה פשוטה. לסכם. לנסות להכניס במספר משפטים את כל העשייה. לא באמת אפשרי אך אשתדל ;)" 
להמשך קריאת הטור המלא לחצו כאן>>>

הנשיאה היוצאת, שרונה שטרית-גרוסמן מסכמת קדנציה:
"למען התחום הסטודנטיאלי הצטרפתי לאגודה לפני כארבע שנים, לתפקיד ראש מחלקת הסברה ותקשורת. זאת מתוך רצון כנה ועז לשפר את חיי הסטודנטים והמעורבות החברתית. משסיימתי את כהונתי זו, המשכתי להיות שם בשבילכם במסגרת התנדבותית מלאה כנשיאת מועצת אגודת הסטודנטים."
לקריאת הטור המלא לחצן כאו>>>