הטבות
סטודיו POSITIVE

סידרנו לכם מחיר מיוחד בחוגים של סטודיו POSITIVE באוניברסיטת בן גוריון

דרגו עכשיו:


מחפשים חוג ספינינג, קיקבוקסינג או זומבה?סידרנו לכם מחיר מיוחד בחוגים של סטודיו POSITIVE באוניברסיטת בן גוריון
נו, אז רוצים להיכנס לכושר וליהנות?השאירו פרטים וניצור עמכם קשר>>>
*ההנחה (מחיר לסטודנטים) היא למשלמי דמי רווחה בלבד

*כל מחירי המנויים הם מחירים לחודש.
*המחיר הנקוב לכרטיסייה הוא בעבור 10 כניסות , ללאהגבלת זמן.

אז איזה אימונים ישלנו להציע לכן/ם?

ספינינג, בבניין 72, קומה מינוס 1.

רכיבה על אופניים נייחיםבעומסים ובמהירויות משתנות, במהלכה הדופק נע בין 65-90% מדופק מירבי, דבר המוביללשריפת קלוריות מואצת וחיזוק שרירי הישבן והרגליים. מעבר לשריפת קלוריות מוגברתהאימון משפר סיבולת לב ריאה ושמירה על הבריאות, הכושר והאסתטיקה של פלג הגוףהתחתון. בסוף כל אימון ניתן דגש גם על חיזוק שרירי הבטןומתיחות.

עיצוב, בבניין 72, קומה מינוס1.

אימון שמטרתו לחזק ולחטב את כל שרירי הגוף תוך שימת דגש עלהיציבה והיציבות. מתאים לכל רמות הכושר ומשתלב כשיעור משלים לשיעורי האירוביהשונים. השיעור אינו כולל קפיצות וכולל שימוש באביזרי כושר.

עיצובדינמי, בבניין 72, קומה מינוס 1.

שיעור כושר ללא הפוגות שעונהעל מגוון מטרות: שריפת שומן, חיטוב הגוף, שיפור שיווי משקל, שיפור רמת הכושק וחיזוקהשרירים. באימון ניתן דגש על שיפור סיבולת לב ריאה בשילוב אביזרי כושרשונים.

עיצובישבן, בבניין 72, קומה מינוס 1.

אימון המתמקד בחיטוב, הצרתהיקפים ומיצוק איזור הישבן. באימון נבצע תרגילים חזקים ומגוונים לפלג הגוף התחתון.בסוף כל אימון ניתן דגש גם על חיזוק שרירי הבטןומתיחות.

קיקבוקס, בבניין 72, קומהמינוס 1.

אימון אנרגטי שכולל עבודהאירובית מאומצת המתבססת על טכניקות מעולם אומניות הלחימה. מעבר לשריפת קלוריותמוגברת, האימון משפר משמעותית את הקואורדינציה, הזריזות והסיבולת ומחזק את כל שריריהגוף.

HIIT, בבניין 72, קומהמינוס 1.

אימון אינטרוולים בעצימותגבוהה, האימון משלב בין אימון אירובי לכוח כמעט ללא מנוחה, אינו דורש קואורדינציה,מאתגר וקצבי ומתאים למתאמנים שאוהבים את ההרגשה הטובה והמאומצת שלאחר אימון. מתאיםלשני המינים.

סוויצ'ינג, בבניין 72,קומה מינוס 1.

אימון דינאמי ושורף קלוריות,האימון כולל החלפת אביזרי כושר ומעבר מפעילות אירובית בפרקי זמן קצרים למאמץאנאירובי תוך שימת דגש על חיזוק הגוף ושיפור הכוח.

זומבה, בבניין 72, קומהמינוס 1.

אימון מהנה וסוחף לצלילימוזיקה לטינית עם תנועות ריקוד פשוטות בסגנון דרום אמריקאי. האימון מיועד לשיפורושימור הכושר האירובי והקואורדינציה ומתאים לכל רמות הכושר ושורףקלוריות.

מדרגה, בבניין 72, קומה מינוס 1.
אימון יעיללשריפת שומנים תוך שימוש במדרגה לפי קצב המוסיקה. בשיעור נשפר סיבולת לב ריאה,קואורדינציה, נשרוף קלוריות ונחזק פלג גוף תחתון בדגש על שרירי רגלייםוישבן.

אימון פונקציונלי, בבניין 72, קומה מינוס 1.

אימון מעניין ומאתגר בו נבצע תרגילים המפעילים מספר קבוצותשרירים יחד תוך שילוב עבודה עם משקולות קטלבלס,כדורי כוח, Battle Rope ועוד המוןהפתעות. האימון מגוון וכך גם התוצאות –שיפור הכוח, סיבולת שריר,יציבה,זריזות,גמישות וירידה באחוזי שומן.

אימון כח, בבניין 72, קומה מינוס 1.

אימון הכולל עבודה עלהשרירים בהפעלת משקל גוף ושימוש במשקולות. מומלץ לאלו הרוצים לחטב את הגוף,לשרוףקלוריות ולשפר ביצועים. מתאים לכל הרמות והמינים.

אירובי דאנס, בבניין 72,קומה מינוס 1.

שיעור אירובי המכיל סגנונות תנועה הלקוחים ממחול ומשולביםאל תוך האירובי באופן קליט מרקיד ותוסס ומתבטאים בשריפת שומנים, שיפור סיבולת לבריאה וחיזוק הגוף.

מתיחות, בית הסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

שיעור מתיחות הוא אימוןייחודי העובד על שיפור הגמישות, הגדלת טווח התנועה במפרקים ושיפור כוח סבולת שריריהיציבה. האימון כולל ביצוע תרגילים מטכניקות שונות בליווימוסיקה.

פילאטיס, בית הסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס129.

הפילאטיס הוא אימון גופנידינאמי, המחזק את השרירים, מגמיש ומייצב את הגוף תוך שילוב כל מערכת השרירים בגוף,כולל השרירים הפנימיים - שרירי היציבה. הטכניקה בנויה על היחס שבין נשימה ושליטה עלמרכז הגוף. בשיעור נתמקד בשרירי הליבה של הגוף - שרירי הבטן, החזה והגב, תוך הקפדהעל ביצוע מדויק, זרימה תנועתית ושיפור מערכותהנשימה.

יוגה אייגנר, בית הסטודנטקומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

ביצוע מאוד מדויק של תנוחות ושהייה ממושכת בכל תנוחה.השיטה כוללת שימוש באביזרי עזר שונים שמאפשרים למתאמן ליהנות מיתרונותיה של תנוחהשהוא לא מסוגל לבצע בעצמו בגלל חוסר יכולת או חוסר כוח. האימון טוב לבריאות, מחטבאת הגוף ומתאים לכל הגילאים.

יוגהשיבננדה, בית הסטודנטקומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

שיבננדה יוגה היא שיטה מלאה לריפוי שעוצבה לעזור לגוףלשמור על מצב בריאותי תקין. במהלך השיעור ישנו דגש רב על הנשימה ועל ההרפיה, השיעורבנוי על עבודה פיסית עמוקה שמחזקת את שרירי הגוף, מאריכה ומגמישה אתהשרירים.

 

יוגה ויניאסה, בית הסטודנט קומה מינוס 1 חדרמינוס 129.
שיטת תרגול דינאמית, המבוססת על רצף תנוחות משתנהבזרימה, תוך נשימה איטית ודיוק רב בביצוע. בשיעור נשים דגש על תנועה, נשימה, זרימה:רצף תנוחות משתנה, שהייה בכל תנוחה, דגש על יציבה וישורת הגוף, נשימה איטית וסדורה,ריכוז והרפיה

האטאיוגה, ביתהסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

תרגול תנוחת היוגה, טכניקות נשימה שונות ומדיטציה. התרגולמשפר יציבה, מחזק, מגמיש, מרגיע, מאזן גופנית ונפשית. השיעור מתאים לכלהרמות.

ג'אז לירי, בית הסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

השיעור מורכב מתרגילי חימום קבועים המתבססים על טכניקהמהבלט הקלאסי, תרגילי חיזוק ומתיחות. לאחר מכן נלמדת קומבינציה שמתחלפת כל שלושה אוארבעה שיעורים. הסגנון הלירי נותן דגש על הבעת רגש וביטוי עצמי יחד עם עבודהאינטנסיבית על טכניקה ואלמנטים פיזיים. קצב השיעור יחסית מהיר יותר, ומומלץ לבעליכל רקע שהוא בתחום המחול.

מודרני, בית הסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

השיעור מתמקד בעבודה עם משקל איברי הגוף יחד עם שיפורהקורדינציה, תוך שימת לב למוסקליות ושחרור התנועה. השיעור מורכב מחימום המכילתרגילי ריליס ועבודת רצפה, מעט אימפרוביזציה, וכמובן תרגילי חיזוק ומתיחות. לאחרמכן נלמדת קומבינציה אשר מתחלפת כל שלושה או ארבעה שיעורים. קצב השיעור מעט יותראיטי ומומלץ לכולם.

היפ-הופ, ביתהסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס 129.

שיעור המשלב בין לימודי ריקוד מהנים לבין פעילות אירוביתאינטנסיבית שורפת קלוריות. ריקוד ההיפ הופ הינו אנרגטי, אתלטי וקופצני ומהווה בסיסמצויין לפעילות אירובית בשילוב של מוסיקה מודרנית. שיעורי היפ הופ זאת הזדמנותנהדרת לעשות כושר תוך לימוד ריקוד כיפי והמון הנאה.

בלט קלאסי, בית הסטודנט קומה מינוס 1 חדר מינוס129.

בלט קלאסי הינו סגנון מחולייחודי המשלב תנועה אלגנטית, מוסיקליות וחן לצד כח שריר,סיבולת,גמישותוקואורדינציה. השיעור מורכב מרצף תרגילים ברמה הולכה עולה,החל מתרגילים רגועים עליד הבר ועד לתרגילים דינמיים עם רמת אנרגיה גבוהה בסוף השיעור. המחול משלב כושרואמנות המתבטאים בגוף ובנשמה.