הטבות
"הבית האקדמי" מגיע לבאר שבע

מהפכת הדיור מגיעה לבאר שבע! שלמו רק החל מ-82,000 ש"ח לדירה במרכז באר שבע!

דרגו עכשיו:






3.11.2015

 

"הבית האקדמי" מגיע לבאר שבע

לפני מספר חודשים הקמנו את ה"בית האקדמי", מועדון צרכנות המאגד מעל ל-300 אלף סטודנטים וסטודנטיות בישראל ומאפשר להם לרכוש דירות במחירים מוזלים ועם הון עצמי נמוך. לצד ציבור הסטודנטים, המועדון פתוח גם לבוגרי מערכת ההשכלה הגבוהה שנתיים מסיום התואר. הבית האקדמי מאתר עבור הסטודנטים עסקאות בעלות פוטנציאל גבוה ומשיג עבורם תנאי מימון אטרקטיביים ומחירים זולים משמעותית ממחירי השוק כתוצאה מכוח הקנייה הגדול, בדומה למועדון "חֶבר" של קהילת משרתי הקבע. בצורה זו המועדון מקנה לציבור הרוכשים את הכוח הקבוצתי שיאפשר להוזיל את מחירי הדירות אל מול היזמים ואת המידע ההכרחי והאופרטיבי בכל הקשור למימון ולרכישת דירה בשוק הנדל"ן הישראלי כבר משלבי החשיבה והתכנון הראשוניים. מעבר לזה, אנחנו פועלים גם בתוך הקמפוסים, בפעילויות אשר מטרתן העיקרית היא לחנך את דור העתיד לצרכנות חכמה בתחום הנדל"ן ולהקנות להם את הכלים לקניית בית בצורה חכמה ומחושבת.

לאחר הפרויקט הראשון והמוצלח שלנו ביפו ג' בחרנו שהפרויקט השני שלנו יהיה בבאר שבע. ככלל קבענו לעצמנו כלל שנבצע פרויקטים אך ורק בפריפריה החברתית ו\או הגיאוגרפית, מתוך אמונה שחלק חשוב הוא להצליח ולשנות את המצב הנוכחי שבו מקומות כמו באר שבע וקריית שמונה הפכו להיות "תחנות מעבר" לרכישת השכלה ולאחריהן לחזרה למרכז הארץ. אנו היינו רוצים ליצור מצב שבו סטודנטים מבאר שבע בין אם הם גדלו בעיר ובין אם הם הגיעו ללמוד שם יישארו גם לאחר מכן בעיר.

בשיתוף פעולה עם חברת "אזורים" יצאנו עם "אזורים הבלוק בבאר שבע". הפרויקט ממוקם בשדרות רגר, מול אוניברסיטת בן גוריון והוא מתאפיין בעיצוב חדש וייחודי המשלב קומת מסחר ומתחמי ירק וגינות, שתורמים לבנייה של קהילה חיה ותוססת.

למעוניינים בפרטים נוספים על הפרויקט ניתן להירשם בלינק הבא http://ba.azorimhablock.co.il / כמו כן עד ה-23.11 בשעה 12:00) יהיה ניתן להיכנס להגרלה בהגעה למרכז המבקרים שייפתח בשדרות רגר מול אוניברסיטת בן גוריון.

כמו כן מצורפת כתבה שנותנת רקע נוסף לפרויקט לחצו כאן>>>